Losowy produkt


Sklep onLine - wejście:     


JEDWABIE MALOWANE

 Zapraszamy na kursy malowania na jedwabiu !!! Więcej w zakładce "Kursy".

 

Szale i apaszki przez ostatnie ok. 10 lat był to dodatek trochę "staroświecki".

Teraz jest to wystarczający powód, by po tym czasie spędzonym w "nie bycie" szaliczek czy apaszka mogła wrócić do łask jako rzecz naprawdę modna !

Ociepla sztywny miejski kostium, nadaje trochę cygańskiego sznytu spodniom.Szal zawiązany na szyi powiewa, fantazyjnie zawiązany na głowie kamufluje nieudaną fryzurę. Sygnalizuje nasze podłącznie do trendów.Kreatorzy mody lansują zadrukowane fabrycznie w ilościach masowych szale i apaszki.

W pracowni Almaria wszystkie wykonane apaszki i szale są unikatowe (pojedyncze) jedyne na świecie ! 

 

Jedwab to najbardziej kobieca ze wszystkich tkanin. Ręczne malowanie jedwabiu zaczęło stawać się w Polsce od niedawna. Wyroby jedwabne jak apaszki czy szale to produkt luksusowy, cieszący się zainteresowaniem kobiet młodych pragnących podkreślić swoją indywidualność jak i kobiet dojrzałych świadomych niepowtarzalnego piękna zamkniętego w unikatowych wyrobach.

 

 

Prezentowane tu apaszki są delikatne w kolorach i zwiewne. Ręcznie malowane na naturalnym jedwabiu doskonałej jakości o wzorach niepowtarzalnych przy użyciu odpowiednio trwałych farb z zastosowaniem konturu w kolorze srebrnym, który subtelnie podkreśla rysunek i kolor. Doskonale nadają się na wyjątkowy prezent w dobrym stylu.

Zaleca się pranie ręczne z dodatkiem delikatnego detergentu ew.mydła, wypłukać dokładnie i rozwiesić, prasować na "lewej" stronie żelazkiem przy ustawieniu temperatury na jedwab.

 

Koszt wysyłki Pocztą Polską przesyłką priorytetową w kopercie "bąbelkowej" to 8zł dla wszystkich prezentowanych tu apaszek.

Wysyłkę realizujemy w ciągu 3 dni roboczych od wpływu płatności na konto bankowe.

 

Uwaga: rzeczywisty kolor apaszek może nieco różnić się od prezentowanych na stronie, jest to uzależnione od osobistych ustawień w komputerze.